Poprzednia

ⓘ Słodko gorzki – polski film fabularny z 1996 roku w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Film jest kolejnym po Krollu, Psach i Psy 2. Ostatn ..
                                     

ⓘ Słodko gorzki

Słodko gorzki – polski film fabularny z 1996 roku w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego.

Film jest kolejnym po Krollu, Psach i Psy 2. Ostatnia krew w dorobku Pasikowskiego. Dramat o młodzieży, jej rozterkach, miłościach i wchodzeniu w dorosłość, zgromadził w kinach 400 tys. widzów. W filmie debiutowało wielu obecnie znanych aktorów.

Film kręcono w plenerach: Łódź, Warszawa, Jastrzębia Góra, Sopot, Rogów.

                                     

1. Opis fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w środowisku młodzieży uczęszczającej do jednego z warszawskich liceów. Główny bohater filmu, Mat Rafał Mohr, po powrocie z olimpiady szkolnej w Budapeszcie dowiaduje się o samobójstwie jednego z licealistów, outsidera Piotra "Bąbla”, popełnionym na szkolnym boisku. Wstrząśnięty tą śmiercią Mat podejmuje własne "śledztwo”, które ma wyjaśnić przyczyny tego dramatycznego zdarzenia.

Film przedstawia postawy i poglądy grupy młodzieży wchodzącej w dorosłe życie. Większość z młodych ludzi to osoby bez wartości, agresywne, zaborcze i konsumpcyjnie nastawione do życia. Młodzieńcze uczucia i ideały głównego bohatera zderzają się ze światem dorosłych.

Ważnym wątkiem filmu Słodko gorzki jest miłość Mata do nowej koleżanki z liceum – Pauliny Anita Werner.

                                     

2. Obsada

 • Michał Dworczyk, jako Igor Poniatowski
 • Christoph Rex-Jarnot, jako der Fotograf des Jahres
 • Zbigniew Bielski, jako inspektor Roman
 • Maria Gładkowska, jako matka Mata
 • Stefan Popkowski, jako Wala
 • Bogusław Linda, jako Filip Kamiński, brat Bąbla
 • Cezary Pazura, jako trener
 • Mikołaj Kondrat, jako Shelley
 • Joanna Pierzak, jako Luśka
 • Artur Żmijewski, jako Adam przyjaciel brata Mata
 • Rafał Olbrychski, jako Marlon, Maria Leon Schultz
 • Jan Mancewicz, jako Gospodarz
 • Marta Sterczewska, jako Pipi
 • Edward Linde-Lubaszenko, jako ojciec Mata
 • Rafał Mohr, jako Mat, Mateusz Hertz
 • Anita Werner, jako Paulina Wrońska
 • Tomasz Bieszczad, jako ojciec Pauliny
 • Maksymilian Łotacz, jako Wrona
 • Marek Kondrat, jako dyrektor szkoły
 • Ireneusz Czop, jako Ignac, przyjaciel brata Mata
 • Beata Bajerska, jako nauczycielka koleżanka Kamińskiego
 • Adam Góralczyk, jako Marian
 • Olaf Lubaszenko, jako brat Mata
 • Leon Charewicz, jako inspektor
 • Joanna Bajon, jako Sylwia
 • Dariusz Siatkowski, jako redaktor Informacji Warszawskich
 • Magdalena Olszewska, jako Jolka, narzeczona brata Mata
 • Michał Bajor, jako Buk
 • Magdalena Stużyńska, jako Mariolka
 • Jadwiga Jankowska-Cieślak, jako Gnat, nauczycielka matematyki

Użytkownicy również szukali:

gorzko słodki, słodko gorzki anita werner, słodko gorzki obsada, słodko gorzki sklep, słodko - gorzki słownik, słodko - gorzki tekst, słodko - gorzki znaczenie, Sodko, sodko, gorzkie, gorzki, Sodko gorzki, gorzko sodki, sodko gorzki sklep, sodko gorzki obsada, werner, obsada, anita, tekst, ycie, gorzko, sodki, sklep, sownik, znaczenie, sodko - gorzki sownik, sodko - gorzkie ycie, sodko - gorzki tekst, sodko - gorzki znaczenie, sodko gorzki anita werner, słodko gorzki, filmy kręcone w sopocie. słodko gorzki,

...

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie

Słodko gorzki sklep.

Słodko gorzki kwartał dla banków, kolejne będą na łasce pandemii. Słodko gorzki – polski film fabularny z 1996 roku w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Film jest kolejnym w dorobku Pasikowskiego. Dramat o młodzieży, jej rozterkach, miłościach i wchodzeniu w dorosłość, zgromadził w kinach. Słodko gorzki anita werner. Słodko–gorzki Kraków XIX wieku Grupa Aktywni. Słodko gorzki to tytuł dramatu obyczajowego, za którego powstaniem stoi Władysław Pasikowski, reżyser kojarzony głównie z kinem sensacyjnym. Tym razem.


Słodko - gorzki znaczenie.

Słodko gorzki definicja ze z słownika polsko angielskigo. Nikt, kto był zakochany, nie będzie się z nią spierał – zaczyna swój esej Anne Carson i nie zamierza spierać się z Safoną. Słodko gorzki eros. Gorzko słodki. Słodko Gorzko – Fotografia Ślubna Kraków. Słodko gorzki eros. Esej Anne Carson. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,​99 zł Promocje nawet do 50%, kliknij i sprawdź. Słodko gorzki smak emigracji e book, format pdf Księgarnia. Drink słodko gorzki DoradcaSmaku ten przepis cieszy się popularnością, sprawdź.


Eros słodko gorzki Anne Carson książka Księgarnia.pl.

Słodko gorzki eros. Esej Anne Carson Sic!. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej. Słodko gorzki tłumaczenie polski niemiecki PONS. Słodko Gorzki jest wizją wyzwolonych licealistów, którzy po czasach PRL u zasmakowali w wolności. Pasikowski odchodzi tym razem od sensacji. Słodko gorzki Kino ze smakiem Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć. Andrzej@slodko. INSTAGRAM. @ko. ©2019 SŁODKO GORZKO. CLOSE MENU. O MNIE PORTFOLIO BLOG KONTAKT. Kraków. Słodko gorzki eros. Esej Anne Carson Sic! Księgarnia. Słodko gorzki. FILM. Mateusz, łódzki licealista, próbuje rozwiązać zagadkę samobójczej śmierci Bąbla, kolegi z klasy. Podobnie jak on czuje się wyobcowany,.

Słodko gorzki Wolna Droga.

Słodko gorzki 1996 Po powrocie do domu Mateusz dowiaduje się o samobójstwie kolegi. Postanawia na własną rękę wyjaśnić przyczynę tragedii. Bakalie, owoce suszone, orzechy, suplementy, oleje Sklep. Osiem banków GPW PKO BP, Pekao, Santander, ING Bank Śląski, mBank, Millennium, Alior i Handlowy miało w III kwartale łącznie 2.36 mld. Rafał Olbrychski słodko gorzki tekst piosenki. Słodko gorzki. adjective. bittersweet of a smell or taste both sweet and bitter at the same time. Tłumaczenie słodko gorzki z.


Słodko gorzki eros. Esej Anne Carson książka w księgarni.

Slodko Gorzki, Częstochowa: zobacz bezstronne recenzje 9 na temat Slodko Gorzki, z oceną 5 na 5 w serwisie Tripadvisor, na pozycji 38 z 169 restauracji w. Słodko Gorzki Dom Kawiarniano Barowy Częstochowa Facebook. Chcieli zjeść ją sami, czy może komuś podarować? I, tak słodka czekolada w jednej chwili, dla tych dwóch mężczyzn zmieniła smak na gorzki. POWRÓT Drukuj. Słodko gorzki problem podopharm. Lato HR Słodko gorzki smak przywództwa to trzydniowa konferencja online, która pokaże świat popandemicznego przywództwa od kuchni. Prelegentami będą. Słodko Gorzko festiwal PIK Punkt Informacji Kulturalnej Wrocław. Słodko gorzki wpływ stewii na mikrobiom jelitowy. Fot. Fotolia. Częste stosowanie stewii, naturalnego niskokalorycznego słodzika, może. Słodko gorzki temat performance managementu konferencje pb.pl. To Safona pierwsza nazwała erosa słodko gorzkim. Nikt, kto był zakochany, nie będzie się z nią spierał – zaczyna swój esej Anne Carson i oczywiście nie.


Film DVD Słodko Gorzki DVD Ceny i opinie.

Продолжительность: 1:42. Eros słodko gorzki Carson Anne nieP Księgarnia. SŁODKO GORZKI. Film fabularny. Produkcja: Polska. Rok produkcji: 1996. Premiera: 1996. 03. 21. Barwny negatyw: Eastman Kodak, dźwięk: Dolby, 91 min.


Eros słodko gorzki Carson Anne Książka Niska cena w.

To Safona pierwsza nazwała erosa słodko gorzkim. Nikt, kto był zakochany, nie będzie się z nią spierał – zaczyna swój esej Anne Carson i nie zamierza. Słodko gorzki obsada, aktorzy T. Poznajcie odlotowe, czekoladowe eksperymenty z aromatycznego ziarna kakaowca na Festiwalu Słodko Gorzko. Słodko bez cukru? Tak, to też. Słodkogorzka Wyjątkowe Ubrania dla NIezywkłych Kobiet. Słodko gorzki problem. Profilaktyka stopy cukrzycowej. Cukrzyca to choroba metaboliczna. Wymaga ona m.in. szczególnej i systematycznej pielęgnacji stóp.


Słodko gorzki Sklep.

19.04ź Arkadiusz Mularczyk i dwie, nie do końca zbieżne opinie o Antonim Macierewiczu. Opinie Słodko Gorzki Cafe Częstochowa. Słodko gorzki w internetowym sklepie. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!. SŁODKO GORZKI. Słodko gorzki. Słownik języka polskiego PWN. słodko gorzki słodki i gorzki w smaku lub w zapachu. Włącz obsługę javascript! zgłoś uwagę. Słodko gorzki smak czekolady Straż Miejska. Maki, energiczna młoda kobieta, która próbuje swoich sił w agencji reklamowej, nie ma czasu na zawracanie sobie głowy przygotowywaniem posiłków. Słodko gorzki Kino Polska. To Safona pierwsza nazwała erosa słodko gorzkim. Nikt, kto był zakochany, nie będzie się z nią spierał zaczyna swój esej Anne Carson i nie zamierza spierać.


Anita Werner i jej przygoda z filmem Słodko gorzki oficjalna.

Wakacje nie kończą się, ponieważ kilka dni później szykuje się prawdziwie słodki, błogi czas. Słodko Gorzko to wyjątkowe targi, pełne niecodziennych smaków i. Słodko gorzki 1996 Filmweb. Czekolada, zdrowa żywność, produkty fit&bio. Olej kokosowy, sól himalajska,​owoce suszone, masło shea oraz inne sprzedajemy tylko naturalne produkty.

Słodko gorzki smak wolności Instytut Spraw Publicznych.

Słodko gorzki 6.0. Film 1996 1g. 30m. od 16 lat Dramat 47 głosów. Mateusz, Igor, Marlon i Paulina chodzą do jednego liceum. Po powrocie z Budapesztu. Słodko gorzki. Słodko gorzki na Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Słodko gorzki smak przywództwa międzynarodowa konferencja. Data pierwszego pokazu.


Słodko gorzki – Słownik języka polskiego PWN.

Rafał Olbrychski Słodko gorzki tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk. Zobacz słowa utworu Słodko gorzki wraz z teledyskiem i tłumaczeniem. SŁODKO GORZKI Strona główna Sinfonia Varsovia. Słodko gorzki. Share. Lista utworów. 1. M. Pospieszalski & S. Varsovia Miasto. 2​. Słodko gorzki polski: definicja, gramatyka, wymowa, synonimy i. Słodko gorzki temat performance managementu. Uwielbiamy powtarzać maksymę, że ludzie to największy zasób każdej organizacji. A jednak hasło to wciąż.


Słodko Gorzko go.

Trzy lata później, w roku 1961, Olmi nakręcił film Posada – słodko gorzki portret Mediolanu z czasów boomu ekoix Matrix. Będzie to. Słodko Gorzki Władysław Pasikowski Mechaniczna Kulturacja. Szukasz niezwykłej stylizacji? Chcesz zabłysnąć wśród znajomych nową, niepowtarzalną kreacją? Wejdź na Słodkogorzka i zrób zakupy bez wychodzenia z. Słodko gorzki wpływ stewii na mikrobiom jelitowy Nauka w Polsce. Eros słodko gorzki Carson Anne Kup książkę w niskiej cenie na. Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do 35%. Sprawdź!.


...
Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →