Poprzednia

ⓘ MTU Aero Engines. Siedziba główna firmy znajduje się w Monachium. Poza tym ma też swoje fabryki w Kanadzie, Polsce i w Chinach. w 2019 przedsiębiorstwo zatrudni ..


MTU Aero Engines
                                     

ⓘ MTU Aero Engines

Siedziba główna firmy znajduje się w Monachium. Poza tym ma też swoje fabryki w Kanadzie, Polsce i w Chinach. w 2019 przedsiębiorstwo zatrudniało ok. 10 tys. W 2018 roku osiągnęła przychód w wysokości 4.57 miliarda euro.

Najmłodszy oddział MTU – Aero Engines Polska; ulokowany w Jasionce pod Rzeszowem na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Techologicznego, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska; rozpoczął działalność na początku kwietnia 2009 roku. Aktualnie firma zatrudnia ponad 1000 pracowników. Na terenie zakładu produkowane są m.in. łopatki kierownicze i wirujące do turbin niskiego ciśnienia silników samolotowych. Ponadto w Rzeszowie zajmuje się montażem modułów dla programów cywilnych zespołów napędowych stosowanych w przemyśle lotniczym, a także naprawą elementów zespołów napędowych m.in. różnego rodzaju przewodów rurowych do silników samolotowych

Użytkownicy również szukali:

mtu aero engines, przedsiębiorstwa w rzeszowie. mtu aero engines,

...

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie