Poprzednia

ⓘ Juryj Waskrasienski. Juryj Walerjewicz Waskrasienski – białoruski polityk, członek Partii Komunistów Białoruskiej i państwowych organizacji młodzieżowych; od 19 ..                                     

ⓘ Juryj Waskrasienski

Juryj Walerjewicz Waskrasienski – białoruski polityk, członek Partii Komunistów Białoruskiej i państwowych organizacji młodzieżowych; od 1997 roku I sekretarz Komitetu Centralnego Leninowskiego Komunistycznego Związku Młodzieży Białorusi ; od 1998 roku we władzach PKB; w latach 1998–1999 sekretarz generalny Białoruskiej Narodowej Rady Organizacji Młodzieżowych i Dziecięcych.

                                     

1. Życiorys

Urodził się 24 lutego 1977 roku w Mińsku, w Białoruskiej SRR, ZSRR. W 1998 roku ukończył z wyróżnieniem Akademię Parlamentaryzmu i Przedsiębiorczości. W trakcie nauki przez dwa lata odbywał praktyki w Narodowej Służbie Prasowej Administracji Prezydenta Republiki Białorusi. Był aspirantem Wydziału Prawa Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego BUP. Temat jego rozprawy brzmiał: Typologiczne charakterystyki funkcji mediów w systemie politycznym społeczeństwa. Studiował zaocznie na Wydziale Ekonomicznym BUP.

Od 17. roku życia zajmuje się działalnością społeczną i polityczną. Od 10 czerwca 1994 roku był członkiem Leninowskiego Komunistycznego Związku Młodzieży Białorusi. Od marca 1995 do listopada 1998 był I sekretarzem Mińskiego Komitetu Miejskiego LKZMB. Od 1997 był redaktorem organu prasowego Komitetu Centralnego LKZMB – "Krasnaja Brigada”. Od grudnia 1997 roku był I sekretarzem KC LKZMB. W latach 1997–1998 pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Kontroli Białoruskiej Narodowej Rady Organizacji Młodzieżowych i Dziecięcych BNROMD. W latach 1998–1999 był sekretarzem generalnym BNROMD. Od 9 maja 1995 roku był członkiem Partii Komunistów Białoruskiej PKB, od 23 lutego 1998 roku – członkiem Komitetu Centralnego PKB, a od 8 marca 1999 roku – członkiem Biura KC PKB.

Użytkownicy również szukali:

Waskrasienski, Juryj, Juryj Waskrasienski, juryj waskrasienski,

...

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie
Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →