Poprzednia

ⓘ TV Słupsk w sieci Vectra – komercyjna telewizja regionalna obejmująca zasięgiem Słupsk, Ustkę, Sławno i Lębork, z siedzibą główną w Słupsku przy ul. Jana Pawła ..
                                     

ⓘ TV Słupsk w sieci Vectra

TV Słupsk w sieci Vectra – komercyjna telewizja regionalna obejmująca zasięgiem Słupsk, Ustkę, Sławno i Lębork, z siedzibą główną w Słupsku przy ul. Jana Pawła II 1. Telewizja dostępna jest wyłącznie w kablowej i cyfrowej ofercie sieci Vectra. Stacja telewizyjna w obecnym kształcie istnieje od 2002 roku; od początku jej trzon stanowiły osoby, które w latach 90. współtworzyły pierwsze telewizje lokalne, nadające w regionie słupskim.

                                     

1. Historia

Pierwsze programy lokalne w słupskich sieciach kablowych: Vectra i BTTT pojawiły się w roku 1993. Nadawane na początku nieregularnie, już w roku 1994 przyjęły formę ukazujących się trzy razy w tygodniu trzydziestominutowych bloków programowych, zawierających serwisy informacyjne oraz reportaże z wydarzeń na terenie miasta.

W grudniu roku 1997, kilka miesięcy po połączeniu się dwóch sieci kablowych, rozpoczęte zostało nadawanie stałego bloku programowego pod nazwą TV Vectra Słupsk. Nadawany w poniedziałki, środy i piątki program składał się z serwisu informacyjnego "Obserwator", magazynu publicystycznego i audycji reportażowych. W kwietniu 1998 roku TV Vectra Słupsk zwiększyła produkcję audycji, rozpoczynając nadawanie trzydziestominutowego, premierowego programu pięć dni w tygodniu, o godzinie 17.15, z powtórką o godzinie 22.00. Poza programem słupskim na tym samym kanale oglądać można było filmy i audycje kanału ATV. W roku 1999 w programie lokalnym pojawiły się nowe audycje kulturalne i dokumentalne, a czas nadawania został wydłużony o 15 minut godz. 17.15 – program premierowy 30 minut; godz. 20.15 – program premierowy 15 minut + powtórka serwisu informacyjnego; godz. 22.00 – powtórka z godziny 17.15. TV Vectra Słupsk ostatni program wyemitowała 30 maja 2000 roku. Funkcje redaktorów naczelnych pełnili w niej kolejno: Agnieszka Klawinowska 1997-1998, Iwona Wołowska 1998-1999 i Andrzej Gross 1999-2000.

Od czerwca 2000 roku producentem programu lokalnego dla sieci Vectra była Agencja Dziennikarska "JAR-PRESS", która przyjęła nazwę programu: TV Słupsk. Do końca maja 2002 roku stacja produkowała i nadawała czterdziestopięciominutowy program lokalny, ukazujący się od poniedziałku do soboty w godzinach 17.15 – 18.00, z powtórką o godzinie 22.00. Redaktorem naczelnym stacji był Jarosław Matul.

31 maja 2002 roku nadany został pierwszy program lokalny nowego producenta: Studia Produkcji Telewizyjnej i Reklamy "OSKAR".

                                     

2. TV Słupsk w sieci Vectra

Początkowo stacja produkowała godzinny program lokalny, ukazujący się od poniedziałku do soboty w godzinach 17.15 – 18.00, z powtórką o godzinie 22.00. Od października 2002 roku godzinny program lokalny, zawierający serwis informacyjny, cykliczne audycje dokumentalne, sportowe i rozrywkowe i reportaże nadawany był w systemie wielokrotnego powtórzenia tzw. "pętli programowej", czternaście godzin na dobę. Ostatecznie stacja zwiększyła godziny nadawania do pełnej doby. Przez blisko cztery lata telewizja produkowała program lokalny na zlecenie operatora kablowego, firmy Vectra S.A. W tym czasie produkcja obejmowała odrębne programy lokalne i kanały planszowe dla Słupska, Ustki i Wejherowa po zakończeniu nadawania przez Telewizję ECHO. 18 maja 2006 roku stacja otrzymała samodzielną koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie w sieci Vectra programu lokalnego w Słupsku i Ustce. Profil programu określony został jako informacyjno-publicystyczny. Przyjmując ostatecznie nazwę "TV Słupsk w sieci Vectra" stacja wycofała się z prowadzenia oddziału w Wejherowie obecnie TV Kaszuby, a wśród jej planowanych działań znalazły się: rozszerzenie czasu nadawania do dwudziestu czterech godzin na dobę wprowadzone jeszcze w roku 2006, oraz rozszerzenie zasięgu na Sławno ostatecznie zrealizowane w roku 2009. W roku 2006 stacja rozszerzyła formułę współpracy z nadawcami lokalnymi na terenie całej Polski, rozpoczynając emisję wspólnego pasma programowego "VECTRAMEDIA". W połowie roku 2008, decyzją operatora – firmy Vectra S.A. TV Słupsk w sieci Vectra została pierwszym w Polsce programem lokalnym, dostępnym w odbiorze cyfrowym. Obecnie stacja nadaje sześćdziesięciominutowy program premierowy siedem dni w tygodniu, z wielokrotnym powtórzeniem, w systemie dwudziestoczterogodzinnym. Program jest wspólny dla całego zasięgu telewizji, tj. Słupska, Ustki, Sławna i Lęborka. Audycje TV Słupsk w sieci Vectra oglądać można także w paśmie programowym "VECTRAMEDIA", obejmującym ponad 80 miast w całej Polsce. Funkcje redaktorów naczelnych pełnili w TV Słupsk w sieci Vectra kolejno: Andrzej Gross 2002-2003 i 2004-2009, Jacek Żukowski 2003-2004, Małgorzata Maciejuk od XII. 2009 - obecnie. Od roku 2009 w siedzibie, w Słupsku, funkcję kierowników redakcji pełnili kolejno: Karolina Pioterek 2009 - 2010, Agnieszka Lademan 2010 - 2011, Bożena Bugańska 2011 - obecnie.

TV Słupsk w sieci Vectra dwukrotnie nominowana była do nagrody "Kryształowego Ekranu" ogólnopolskiego konkursu telewizji lokalnych: "To nas dotyczy": w roku 2004 za cykl audycji muzycznych Andrzeja Grossa "Tylko o mnie" w kategorii "Wywiad" oraz w roku 2008 za reportaż Tomasza Częścika "Kozi biznes" w kategorii "Krótka forma telewizyjna/reportaż, programy TV Słupsk w sieci Vectra, m.in. "Obserwator" - serwis informacyjny pod redakcją Tomasza Częścika, "Magazyn Ustecki" - magazyn informacyjny pod redakcją Tomasza Częścika, "Przegląd 14" - magazyn kulturalny pod redakcją Agnieszki Lademan i Andrzeja Grossa i "Tylko o mnie" - audycja muzyczna z udziałem Kayanisa znajdowały się także w pierwszych dziesiątkach preselekcji tego samego konkursu.

TV Słupsk w sieci Vectra jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Telewizji Lokalnych "VECTRAMEDIA", nadającego wspólne okno programowe w ponad 70 telewizjach lokalnych na terenie całej Polski, oraz Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.

Użytkownicy również szukali:

kanał 6, telewizja słupsk, telewizja ustka, tv vectra słupsk, tvp słupsk, vectra słupsk kontakt, vectra słupsk, Supsk, supsk, Vectra, vectra supsk, vectra, telewizja, kana, kontakt, tvp supsk, sieci, vectra supsk kontakt, telewizja ustka, telewizja supsk, tv vectra supsk, ustka, TV Supsk w sieci Vectra, kana 6, tv słupsk w sieci vectra, media w słupsku. tv słupsk w sieci vectra,

...

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie

Tvp słupsk.

Mieszkanie Innova House Słupsk. Wszystkie firmy zapewniające sieć internetową, TV czy telefonię komórkową łączy jedno: kompleksowość usług. Oferują wszystko co niezbędne dla domu,. Telewizja ustka. Opis dobrej praktyki. Oraz TV Słupsk w sieci Vectra. Zapraszamy na IV Słupski Konkurs Robotyki ROBOTS pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska oraz fundacji ALE​. Telewizja słupsk. Vectra promocje 50% → grudzień 2020. Po pomyślnych testach sieć kablowa Vectra rozpoczęła stałą emisję programu lokalnego TV Słupsk w wersji cyfrowej. Przejście z nadawania.


Tv vectra słupsk.

Laureaci konkursu ekologicznego Podaj Wodociągi Słupsk. TV Słupsk w sieci Vectra – komercyjna telewizja regionalna obejmująca zasięgiem Słupsk, Ustkę, Sławno i Lębork, z siedzibą główną w Słupsku przy ul. Jana Pawła II 1. Telewizja dostępna jest wyłącznie w kablowej i cyfrowej ofercie sieci Vectra. Kanał 6. Telewizja oraz Internet VECTRA opinie, Reklamacje w 2020. Mapa Słupska wraz z listą punktów z kategorii Vectra TV kablowa znajdujących się w pobliżu.


Netia: Światłowód do 1 Gb s, Telewizja, Telefon.

Dostępna w sieci Vectra Telewizja Słupsk w sezonie 2011 2012 otrzymała zgodę od Polskiej Ligi Koszykówki na transmitowanie na żywo z hali Gryfia. Mikołaj tuż, tuż Fundacja dla Dzieci Niepełnosprawnych Nadzieja. Na trop nieprawidłowości wpadła reporterka Telewizji Słupsk w sieci Vectra. Działania tego pana są bezprawne – mówił dla TV Słupsk. O nas Informacje lokalne ze Słupska i regionu. TV Słupsk. 10minutTV – telewizja, sport, rozrywka, polityka, kultura on Słupsk – Wiadomości lokalne, informacje…. Sprawozdanie merytoryczne Centrum Inicjatyw Obywatelskich. Nowa Telewizja Słupsk w sieci Vectra Właściciel, nadawca programu lokalnego ​Relividum Jacek Szuba Waryńskiego 3 76 200 Słupsk tel: 883.

VECTRA opinie użytkowników.

TV – na rynek usług w sieci sta cjonarnej. UPC Polska, Orange. Vectra, czy INEA mogą wysuwać zastrzeżenia, czy nie będzie się ich kosztem. Kategoria:Stacje sieci kablowej Vectra – pedia, wolna. Retransmisja II Sesji Rady Miejskiej w Lęborku w TV Słupsk w sieci VECTRA odbędzie się w środę 8 grudnia o godz. 19.15. Wzór koncesji Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. W sobotę 12 go stycznia 2008, ze Słupska, wyruszyła wspierana przez Vectrę oraz Telewizja Słupsk emitująca swoje programy w sieci VECTRY. Także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi śledzenie rozgrywek na.


TV Słupsk pokaże rozgrywki Czarnych Słupsk port.

Telewizja Słupsk w sieci Vectra jest koncesjonowanym nadawcą lokalnego programu informacyjnego w Słupsku, Ustce i Sławnie, zrzeszonym w Polskiej Izbie. Prawie jak Dyzma na słupskim podwórku GRYF24.pl. Magazyn Ustecki w Telewizji Słupsk kanał 140 w sieci kablowej Vectra. PREMIERA: każda sobota, godz. 17.15.


Festiwal WIOSNA PORTUGALSKA w Słupsku SOK.

W Vectrze paczka z takim samym łączem, kanałami sportowymi i telewizją kosztuje odpowiednio przy 134 kanałach 79.99 zł, a przy 168. Wyprawa Vectra Aconcagua Expedition rozpoczęta Archiwalne. Telewizji Vectra. Dzięki blisko 700 tys. abonentów sieci Vectramedia program dotarł do Agnieszka Lademann – TV Słupsk Vectra. Tomasz Piekarski. Mirki z slupsk z czego ciagniecie tv i internet? Kosopietek Wykop. Telewizji kablowej TV Słupsk w ogólnopolskiej sieci Vectra oraz Student TV, która dociera do największych polskich uczelni za pośrednictwem specjalnego.


SIneo 22719111509360 Biuletyn Informacji Publicznej Miasta.

Vectra wprowadza telewizję cyfrową w Elblągu Telewizja Słupsk w cyfrowej ofercie Vectry. Comedy Central w sieci Vectra. TV Słupsk w sieci Vectra. TV Słupsk w sieci Vectra informuje, że w związku z awarią techniczną, program lokalny nadawany jest wyłącznie w systemie analogowym.


Decyzja nr rbg 3 2007 z dnia 05.03.2007.pdf PREZES.

Przedszkole Miejskie nr 19 Słupskiego Chłopczyka z siedzibą przy ul. telewizyjny, emitowany przez TV. Słupsk w sieci Vectra pn. Roz. Vectra przejęła sieć Multimedia Polska. Co to oznacza dla klientów. Proste, przejrzyste, w stylu nowoczesnego Internetu. Napisane pogrubioną egipcjanką przypominającą nieco Couriera. No i nawiązujące do Sieci nie tylko formą,. Vectra Najnowsze informacje WP Wiadomości. Czasami wcale nie ma tv ani internetu vectra nazywa to modyfikacją sieci. jest w ostatnim miesiacu ciazy a Pracownicy w oddziale w Słupsku sa bardzo nie. DREWNO Europe Direct Słupsk. Logowanie do Vectra Telewizja kablowa Kontakt Rejestracja Jakie Ponadto w serwisie można dokonać szybkich płatności online, a także konfigurować swoją sieć wi fi. Działalność spółki rozpoczęła się w 1991 roku w Słupsku.


Dostawcy Telewizji kablowej Słupsk P.

Telewizja Kablowa Słupsk Kanał 6 Sp. z o. o. Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Słupsk: Wybory Studenckiej Miss Serwis Samorządowy PAP. Emisja odbywa się w lokalnej telewizji TV Słupsk w sieci Vectra oraz w internecie na stronie projektu: ek. Zwieńczeniem projektu był. Vectra TV kablowa w Słupsku Więcej na mapie Targeo. Osoby. Rodzaj osoby, Nazwa, Miasto, Adres, Kraj. Zgłaszający Uprawniony, Telewizja Kablowa Vectra S.A., Elbląg, PL. Pełnomocnik. Marek Kramarz. TV Słupsk cyfrowo w Vectrze. 10, PR.272.10.2018, 16.01.2018, LOT Ustka i Ziemia Słupska, Wydanie pojedyńczych materiałów filmowych i ich emisja w TV Słupsk w sieci Vectra, 11.070,. Vectra przyspieszy Internet do 100 Mb s?. Vectra??? hmm słuchajcie zamówiłem pakiet telewizja plus internet i z całą stabilnego połączenia do pracy i chcą mieć możliwość korzystania z sieci w.

Słupsk pierwszy klaps na planie filmu Wiadomości Policja.

Światłowodowy internet stacjonarny do 1 Gb s, telewizja, telefon stacjonarny i komórkowy. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Sprawdź ofertę Netii. Telewizja Słupsk w cyfrowej ofercie Vectry Wirtualne Media. Festiwal WIOSNA PORTUGALSKA w Słupsku. Drukuj Patronaty medialne: Radio Słupsk, Telewizja Słupsk w sieci Vectra, Kanał 6, Głos Pomorza. fot. Jak wypowiedzieć umowę z Vectra rezygnacja z usług. Jest zwiększenie świadomości obywatelskiej słupskiej młodzieży, poznanie narzędzi demokracji i sposobów Słupsk oraz TV Słupsk w sieci Vectra. Partnerzy. Dodatek Telekabel & digital tv. Wodę mieszkaniach nauczycieli a wyłączenie prądu nie można rozprowadzić po dużym domu zainstalować, skonfigurować tę usługę sieci. Będzie nowy lokalny program telewizyjny wyborcza kielce. Telewizja Słupsk, lokalna stacja dostępna w sieci kablowej Vectra wSłupsku, Obecnie sieć, któraobejmuje swoim zasięgiem 115 miast i dociera do 645 tys.


Słupsk Wiadomości lokalne, informacje, wydarzenia.

Realizatorem przedsięwzięcia jest Telewizja Słupsk w sieci Vectra oraz twórca Mr bluesa najbardziej oryginalnego Harleya Dawidsona w. Awaria TV Słupsk w sieci Vectra gp24.pl. Od 27 marca, nasze programy staną się dostępne dla odbiorów w sieci Vectra, drugiego pod względem liczby abonentów operatora telewizji. VECTRA INFOLINIA - 58 74 26 500. Miasta Słupska Pani Krystyna Danilecka Wojewódzka oraz Starosta Słupski Pan nas: Głos Pomorza, Radio Słupsk oraz Telewizja Słupsk w sieci VECTRA. TTV w ofercie Vectra TV oficjalna strona stacji TTV. Magazyn Ustecki w Telewizji Słupsk kanał 140 w sieci kablowej Vectra. PREMIERA: każda sobota, godz. 17.15. więcej o Magazyn Ustecki w TV Słupsk​. Vectra – pedia, wolna encyklopedia. W programie telewizyjnym TV Słupsk dostęnym w sieci kablowej Vectra obejrzeć można Informator Rewitalizacyjny. Dotyczy on inwestycji drogowych.


Awaria w firmie Vectra, w Slupsk? Aktualne problemy i przerwy.

Poza kablowym dostępem do ponad 200 cyfrowych programów TV, w tym SA wywodzi się ze spółki Vectra, która rozpoczęła działalność w 1991 w Słupsku. Do 1995 wybudowała lub przejęła istniejące sieci kablowe w. Opinie o Vectra Opinie24. Korzystasz z usług Vectra? Nie polecam Vectry jako internet. przerwy w. ​się od niego z daleka, nie ma gorszej opcji niż vectra, liczne próby napraw internet badania sieci Internet dostępne są na następujących stronach internetowych. Wydział Promocji Urząd Miasta Ustka. VECTRA: 2113 osób wystawiło średnią ocenę 1.71 5. vectra porażka zamawiam tv mieli przyjechac od 10 12 nikogo nie bylo nastepny telefon pan mowi ze od 14 16 znowu zadnego odzewu po ZaletyIstniejąca sieć kablowa w bloku. Vectra: nie działa telewizja awaria w wielu miastach Polski. Szczegóły oferty – Telewizja cyfrowa w sieci Vectra. Vectra logo. Vectra to operator oferujący usługi internetu, telewizji oraz telefonu.


...
Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →