Poprzednia

ⓘ TV Wschód. Telewizja Wschód – lokalny program telewizyjny, nadawany przez Grupa Medialna Wschód sp. z o.o. Istnieje od 1993 roku. Siedziba telewizji znajduje si ..
TV Wschód
                                     

ⓘ TV Wschód

Telewizja Wschód – lokalny program telewizyjny, nadawany przez Grupa Medialna Wschód sp. z o.o. Istnieje od 1993 roku. Siedziba telewizji znajduje się w Siedlcach na ulicy Piłsudskiego 9. Do początku 2014 roku nadawany był pod nazwą Telewizja Siedlce.

Jej program nadawany jest codziennie od godz. 16:00 do 15:00 dnia następnego. Premierowe programy emitowane są codziennie o godzinie 16:00. Znajdują się w nim: lokalny dziennik informacyjny Wiadomości Siedleckie, informacje sportowe, przegląd prasy, publicystyka, komunikaty, lokalne programy kulturalne, kronika policyjna oraz audycje o historii Siedlec.

                                     

1. Programy TV Wschód

Program jest nadawany w formie godzinnych powtarzających się bloków programowych od godziny 16:00 aż do 15:00 dnia następnego. Pierwsze pół godziny to program TV Siedlce, natomiast drugą połowę stanowi pasmo wspólne nadawane przez Vectra, wyjątkiem jest niedziela kiedy całą godzinę zajmuje program telewizji Siedlce.

                                     

1.1. Programy TV Wschód Publicystyka

Jak Mieszkamy w Siedlcach? - lokalny program publicystyczny, w którym z zaproszonymi gośćmi omawiane są sprawy nurtujące lokalną społeczność, nadawany jest co miesiąc w drugi czwartek miesiąca o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest Henryk Ładno.

Na Różne Tematy - program publicystyczny, omawiający różne zagadnienia dotyczące życia codziennego w kraju i m. Siedlce, z udziałem zaproszonych gości polityków i samorządowców, nadawany jest co miesiąc w czwarty czwartek miesiąca o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest Henryk Ładno.

Rozmowy bez herbatki - lokalny program publicystyczny, z udziałem zaproszonych gości, nadawany jest co miesiąc w czwartek o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest dziennikarka Tygodnika Siedleckiego Mariola Zaczyńska.

Podaj łapę - program o zwierzętach, nadawany jest co miesiąc w czwartek o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest dziennikarka Tygodnika Siedleckiego Mariola Zaczyńska.

Informacje urzędu skarbowego - informacje podatkowe przygotowane przez Urząd Skarbowy w Siedlcach, nadawany jest co miesiąc w środę o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego.

                                     

1.2. Programy TV Wschód Magazyny Tematyczne

Z Ratusza - program UM Siedlce, nadawany jest co miesiąc w piątek o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest Paweł Mazurkiewicz rzecznik prasowy UM

Magazyn Motoryzacyjny WORD - program Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach, nadawany jest co miesiąc w piątek o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest dyrektor WORD-u Jacek Kobyliński.

Magazyn Historyczny - program Archiwum Państwowego w Siedlcach o historii Miasta i regionu na przestrzeni lat, nadawany jest co miesiąc w środę o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest Grzegorz Wielik dyrektor archiwum.

Kwadrans Akademicki - program Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, nadawany jest co miesiąc w piątek o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest Adam Bobryk rzecznik prasowy UPH

Mazovia Express - program Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej. Premierowy odcinek nadawany jest co miesiąc w ostatnią środę miesiąca.

Czas Na Pracę - Magazyn Informacyjny Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie Filii w Siedlcach.                                     

1.3. Programy TV Wschód Programy kulturalne

Siedlecki Magazyn Kulturalny program CKiS - lokalny program kulturalny Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach nadawany w poniedziałek o godzinie 16:15 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest Mariusz Orzełowski.

Pod Pegazem magazyn MOK - lokalny program kulturalny Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, nadawany jest co miesiąc w niedzielę o godzinie 16:00 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącą program jest Magdalena Czmoch.

                                     

1.4. Programy TV Wschód Inne

Sonda - sonda uliczna, program nadawany jest we wtorek o godzinie 16:00 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego. Prowadzącym program jest Anna Dmowska.

                                     

2. Obsada

Prezenterzy

 • Elwira Duczek
 • Ewa Paskucka
 • Emilia Durka
 • Ewa Ryłko
 • Anna Romaniuk
 • Olga Sorokin

Redaktorzy

 • Sławomir Kindziuk
 • Henryk Ładno publicystyka
 • Andrzej Materski sport
 • Mariola Zaczyńska publicystyka

Technicy

Operatorzy kamer:

 • Daniel Woliński
 • Robert Szymański

Użytkownicy również szukali:

siedlce portal, tv siedlce na gorąco, tv wschód facebook, tv wschód sonda, tv wschód wiadomości, wiadomości regionalne siedlcach, Wschd, siedlce, wiadomoci, wschd, TV Wschd, tv wschd wiadomoci, tv siedlce na gorco, tygodnik siedlecki, wiadomoci regionalne siedlcach, siedlce portal, siedlce wiadomoci, facebook, sonda, gorco, tygodnik, siedlecki, regionalne, siedlcach, portal, tv wschd sonda, tv wschd facebook, tv wschód, media w siedlcach. tv wschód,

...

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie

Wiadomości regionalne siedlcach.

Światełko z Betlejem dotarło do Redakcji LOKALNEJ. Media: lokalna prasa Tygodnik Siedlecki, Życie Siedleckie, radio RDC, ESKA, KRP, telewizja TVP3, TVP Teleexpres, TV Wschód i inne. Tv wschód facebook. Internet to za mało – TV Wschód Czas Na Zmianę. Katarzyna Maksymiuk. tvwschod. Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TV Wschód, w którym dr Rafał Dmowski, pracownik IHiSM. Tv wschód sonda. Przesilenie zimowe 2020, czyli najkrótszy dzień w roku. Jaki ma na. TV: wschód słońca nad Bielskiem. W końcu słońce wyszło zza chmur! Kto wstał rano, mógł zobaczyć piękny wschód słońca nad naszym miastem. My co prawda​. Siedlce portal. Galeria Sztuki Starożytnej w Muzeum Narodowym w Warszawie. Z głównym ośrodkiem nad Zatoką Gdańską oraz związany z nim układ frontów atmosferycznych przemieszczający się z zachodu na wschód.


Tv wschód wiadomości.

Solidarność KSOiW TV Wschód Gościem NSZZ Solidarność. TV Wschód. Zgoda uzyskana przez czeskiego przewoźnika Leo Express Global na utworzenie połączenie kolejowego pomiędzy Terespolem a. Tv siedlce na gorąco. Telewizja Wschód firma właściciel marki ze 100% polskim. Telewizja Wschód TV Wschód lokalny program telewizyjny, nadawany przez Grupa Medialna Wschód sp. z o.o. Istnieje od 1993 roku. Siedziba telewizji. Stefaniuk w TV Wschód: świąteczne iluminacje zamiast fajerwerków. Sztuka Wschodu na Zamku Królewskim na Wawelu. Łukasz Radwan wybrał się na Zamek Królewski na Wawelu, aby zobaczyć wystawę sztuki.


TV: Wschód słońca nad miastem Bielsko Biała.

Granica Prus z Rosją przebiegała 50 km na wschód od Poznania. Niemieckie Dla Niemców Poznań i Wielkopolska była wschodem. Wschód. Szkoła Podstawowa nr 8 w programie TV Wschód: Siedlce Miasto. Nasi uczniowie w TV Wschód. Po długiej zimie w końcu nadchodzi wiosna. Zobaczmy, z czym mieszkańcom kojarzy się ta pora roku i jakie. Do czytelników ukraińskich Publicystyka rp.pl. Harcerki i harcerze przekazują Światło dalej na wschód: do Rosji, Litwy, Ukrainy i Białorusi, na zachód do Niemiec, a także na północ – do Szwecji. Płomień z. Pociągiem z Terespola do Pragi relacja wideo TV Wschód. Krajowa Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność KSOiW.

Daleki Wschód na Zachodzie, czyli spotkania nie tylko literackie.

Wschód słońca, w zależności od regionu nastąpił pomiędzy godzinami 7:35 ​południe Polski, 7:40 centrum i 8:12 północ. Zachód z kolei. Program Wschód – magazyn telewizyjny Studio Wschód. Taboret, hoker czy krzesło – co wybrać do kuchni? TV Wschód. Kod produktu: krzesła 27057 hmz077. Beschikbaarheid Sztuk w magazynie. Rakowski: Turcja pokazuje, że skręca z drogi europejskiej i wchodzi. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem TV Wschód, gdzie gościem był pan dyrektor Jacek Jagiełło. Wkrótce rozpoczniemy nowy rok. TV WSCHÓD ElektroEko. Świąteczny wywiad z prezydentem Dariuszem Stefaniukiem udzielony redakcji TV Wschód. Rozmawiał zastepca redaktora naczelnego Michał.


Gala finałowa konkursu,Daj się zatrudnić – czyli.pl.

Wyglądała wizyta duszpasterska w ciechanowskich parafiach. Mówi ks. kan. Zbigniew Adamkowski, dziekan dekanatu Ciechanów Wschód. Akcja Pomocy Polakom na Wschodzie pod patronatem Pary. Około 1800 zabytków starożytnych cywilizacji Egiptu, Bliskiego Wschodu, Grecji i Rzymu zgromadzonych na przeszło 700 mkw. Jedna z. Początek astronomicznej zimy. Jaka prognoza na najbliższe dni. Zapraszamy do obejrzenia Magazynu Historycznego TV Wschód poświęconego naszemu wydawnictwu Dokumenty niepodległości w. Gość TV Wschód Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w. Jest to kontynuacja doskonale znanego widzom Studia Wschód, realizowanego przez red. Grażynę Orłowską Sondej i jej ekipę telewizyjną. Premiera nowego. Skontaktuj się z nami TOYA Internet, Telewizja, Telefon. Lokalizacja. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida Filia dla Dorosłych, Podgórna 45, 65 213 Zielona Góra, Polska. Wojewódzka i Miejska.


TV Wschód Telewizja Regionalna.

Informacji, zdjęć, MP3, a także wideo, nawet w jakości TV! Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji. Pożar budynku magazynowo warsztatowego. Telewizja TV Wschód 30 grudnia 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji KRRiT udzieliła spółce Grupa Medialna Wschód Sp. z o.o. z. Południowa Obwodnica Warszawy która nawigacja już nią. Gospodarka Dubaju, biznesowego centrum Bliskiego Wschodu, skurczy się o 6.2 proc. w ujęciu rocznym wynika z najnowszych prognoz. Taboret, hoker czy krzesło – co wybrać do kuchni? TV Wschód. Wyświetl profil użytkownika Marcin Kąca na LinkedIn, największej sieci zawodowej na świecie. Marcin Kąca ma 1 stanowisko w swoim profilu. Zobacz pełny. Wigilia 2020. Prognoza pogody w czwartek 24 grudnia Wiadomości. Gość TV Wschód. gosc tv wschod. Telewizja Wschód udostępniła wyemitowany 30 listopada, program Gość TV Wschód magazyn publicystyczny Jarosława.


Solidarność KSOiW TV Wschód Gościem programu Sala BHP.

TV Wschód, Siedlce. 12 874 osoby lubią to 426 osób mówi o tym. Kanał 140 telewizji VECTRA. W Internecie z każdego miejsca na świecie. TV Wschód z koncesją KRRiT. Specjalnie dla wszystkich czytelników portalu wstaliśmy wcześniej, niż zawsze i uchwyciliśmy w obiektywie naszej kamery wschód słońca nad. Zbiórka dla Antosi – Informacje TV Wschód – GOK Skórzec. W działaniach uczestniczyło 7 zastępów straży pożarnej. Opracowanie: Zespół Prasowy KM PSP w Siedlcach. fot. TV Wschód. fot. TV Wschód.


Pogoń Siedlce Pogoniści w TV Wschód.

55 calowy Xiaomi Mi QLED TV 4K to stosunkowo tani telewizor QLED, a więc wyposażony w podświetlany LED owo panel LCD z warstwą. TV Wschód Strona główna Facebook. Sztuka Wschodu na Wawelu. To najbogatsza kolekcja tkanin tureckich, poza Turcją, w całej Europie. Sztuka Wschodu na Zamku Królewskim na Wawelu. To. W górach również odnotujemy opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Suma opadów na południu i południowym wschodzie do 20 mm, w Tatrach. O naszej publikacji w TV Wschód Archiwum Państwowe w Siedlcach. Tygodnik Siedlecki, Katolickie Radio Podlasie i Telewizja Wschód, organizatorzy debaty przed pierwszą turą, zapraszają kandydatów na.


Marcin Kąca – Spec ds reklamy – TV Wschód LinkedIn.

Tenisistki powitają nowy rok na Bliskim Wschodzie. Potem udadzą się do Melbourne, gdzie będą czekać na wielkoszlemowy Australian Open. KOLĘDA W CIECHANOWIE - Pogodnie każdego dnia!. Szkoła Podstawowa nr 8 w programie TV Wschód: Siedlce Miasto na 5! W TV Wschód wyemitowany został najnowszy odcinek cyklicznego programu.

TV: wschód słońca nad Bielskiem Bielsko Biała.

Telewizja Wschód to studio telewizyjne, wiadomości regionalne, aktualności z regionu wschodniego Polski, transmisje na żywo, filmy korporacyjne, eventy. Ogromny sukces Olabogababciu!. Wschód Europy Białoruś: Władze tworzą bazę danych protestujących. w poniedziałek wieczorem w TV Białoruś 1 szef wydziału egzekwowania prawa i. Studio Wschód.pl Telewizja Polska S.A. W Niemczech pokazuje, że USA nie wykluczają, że Europa może zostać zaatakowana ze wschodu z użyciem broni hipersonicznej. Wschód słońca mgła świt polana Podlaskie TV. Kontakt Nota prawna. Zobacz też: Strony internetowe Gotowa strona internetowa. © 2020 Podlaskie TV Bootstrap WordPress Theme.


GRUDZIEŃ 2020 22.12.2020 cz. V program online, Oglądaj na.

Zbiórka dla Antosi – Informacje TV Wschód. Published 14 listopada 2020. Posted in Aktualności. Gminny Ośrodek Kultury w Skórcu, ul. Siedlecka 3 08 114. Wbicie łopaty – relacja TV Wschód i galeria Parafia. Witryna internetowa Gminy Kotuń, powiat siedlecki, województwo Mazowieckie, gmina rolnicza, bardzo dobra infrastruktura techniczna. Nasi uczniowie w TV Wschód Szkoła Aleksander. BOA Łódź Wschód. 9.00 19.00 poniedziałek piątek. 93 285 Łódź ul. Ozorkowska 2 6 fax. 42 640 34 74 email: wschod@.pl.


Setki wypadków, tysiące domów bez prądu. Śnieżyce sparaliżowały.

Ach co to był za koncert. Przenosimy się do Dom Pracy Twórczej ​Reymontowka. Multimedia Telewizja Internet Telefon. Telewizja TV Wschód 30 grudnia 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji KRRiT udzieliła spółce Grupa Medialna Wschód Sp. z o.o. z siedzibą w. Tv wschód Dom i ogród na abc. Nad Bałtykiem przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 2 3 stopni Celsjusza na północnym wschodzie i wschodzie kraju do 6.


...
Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →