Poprzednia

ⓘ Pectus – polski zespół pop-rockowy, utworzony w 2005 roku w Rzeszowie. Jak tłumaczą w wywiadach, nazwa ich zespołu pochodzi z języka łacińskiego i oznacza siłę ..
Pectus
                                     

ⓘ Pectus

Pectus – polski zespół pop-rockowy, utworzony w 2005 roku w Rzeszowie.

Jak tłumaczą w wywiadach, nazwa ich zespołu pochodzi z języka łacińskiego i oznacza "siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu”.

                                     

1. Historia

Zespół powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. W maju 2006 wygrali z utworem "Spacer” na Carpathia Festival 2006 organizowanym w Rzeszowie. W tym samym miesiącu byli gośćmi muzycznymi w programie telewizyjnym TVN Kuba Wojewódzki. W sierpniu zajęli drugie miejsce w corocznym konkursie Przebojem na Antenę w Hajnówce, w nagrodę otrzymali czek w wysokości 2500 zł.

Na początku stycznia 2007 nowym klawiszowcem grupy został Adrian Adamski, który zajął miejsce Romana Kielara. 10 stycznia zespół w nowym składzie zakończył prace nad minialbumem, na którym umieścili pięć utworów. Materiał nagrali w studiu Spaart w Boguchwale pod okiem Jacka Młodochowskiego. Gościnnie na płycie zagrali Zbigniew Jakubek oraz Wojciech Horny. W kwietniu zostali ogłoszeni uczestnikami konkursu "Debiuty” podczas 44. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W marcu 2008 z zespołu odeszli gitarzysta Witold Paśko oraz perkusista Jacek Augustyn Pacześniak. W czerwcu wydali teledysk do utworu "To, co chciałbym Ci dać”, zrealizowany na Mierzei Helskiej. Z piosenką zakwalifikowali się do 45. Sopot Festivalu 2008. W sierpniu, głosami jury, wygrali w polskim półfinale Sopot Festival i reprezentowali Polskę w konkursie międzynarodowym. Ponadto konkursowa publiczność przyznała grupie Słowika Publiczności. W październiku wystąpili na koncercie charytatywnym "Dajemy siebie innym – Dzień Kotana 2008”, podczas którego wykonali "Miłość to film” oraz "To, co chciałbym Ci dać”.

W styczniu 2009 gitarzystą grupy został Damian Kurasz, który od 2008 występował na koncertach zespołu. Wkrótce potem nakładem QL Music wydali singel "Jeden moment”. W lutym zaprezentowali debiutancki album, zatytułowany po prostu Pectus, na którym umieścili 11 utworów autorstwa wokalisty zespołu, Tomasza Szczepanika. Płytę nagrali w Underground Studio z realizatorem Leszkiem Wojtasem, natomiast producentem albumu został Jarosław Kidawa.

Tomasz Szczepanik o utworach na płycie:

W marcu utwór "Jeden moment” zdobył tytuł "Super Hitu” w programie TVP2 Hit Generator. 12 czerwca z piosenką "Życie na dystans” zdobyli trzecie miejsce w konkursie "Premier” na 46. KFPP w Opolu. 22 sierpnia na 46. Międzynarodowym Sopot Festival odebrali złotą płytę za swój debiutancki album.

We wrześniu 2010 wydali drugi album studyjny pt. Stos Praw, który promowali singlem "Oceany”. W październiku 2011 doszło do rozłamu w zespole. Od października 2011 grupę tworzą bracia Szczepanikowie. W maju 2012 zadebiutowali w nowym składzie singlem "Dla Ciebie”. 5 lutego 2013 wydali nakładem Sony Music Entertainment Poland album pt. Siła braci, na którym umieścili piosenki autorstwa Tomasza Szczepanika. Płytę promowali singlem "Szkoła marzeń”, do którego zrealizowali teledysk w reżyserii Jacka Majewskiego. 8 czerwca 2013 z piosenką "Barcelona” trafili do dziesiątki największych przebojów 2012 i zostali zaproszeni na Sopot Top Trendy 2013. 15 czerwca 2013 wystąpili w 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie odebrali dwie Superjedynki za wygraną w kategoriach "Super Zespół” i "Super Występ”. 11 sierpnia zdobyła nagrodę za najlepszy występ wykonując utwór "Barcelona” podczas koncertu Lata ZET i Dwójki w Toruniu.

W 2014 ukazał się album Kalendarz Dżentelmeni, zawierający kompozycje Tomasza Szczepanika, które zaśpiewali znani polscy aktorzy, tj. Robert Więckiewicz, Piotr Polk, Danuta Stenka, Małgorzata Kożuchowska, Paweł Małaszyński, Agnieszka Grochowska, Maciej Musiał i Antoni Królikowski. W maju 2014 przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie zawarta została ugoda sądowa, w wyniku której wyłączne prawo do nazwy zostało przy Tomaszu Szczepaniku liderze PECTUS. Byli członkowie grupy m.in. Damian Kurasz, założyli zespół My Bike.

Użytkownicy również szukali:

marek szczepanik pectus, pectus członkowie, pectus - jeden moment, pectus maciej szczepanik, pectus piosenki młynarskiego, tomasz szczepanik maciej szczepanik, tomasz szczepanik pedia, tomasz szczepanik, szczepanik, Pectus, pectus, maciej, tomasz, pectus czonkowie, pectus maciej szczepanik, marek szczepanik pectus, tomasz szczepanik pedia, pectus piosenki mynarskiego, mynarskiego, czonkowie, marek, jeden, moment, pedia, piosenki, tomasz maciej szczepanik, tomasz szczepanik, pectus - jeden moment, muzyka w rzeszowie. pectus,

...

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie

Tomasz szczepanik.

Najpiękniejsze kolędy na Świętym Krzyżu, a później w TVP. Uprzejmie informujemy, że limit wejściówek B na ROSgwiazdkę z zespołem Pectus został wyczerpany 9 grudnia br. o godz. Marek szczepanik pectus. Pectus Księgarnia internetowa. Bilety na wydarzenia dla kategorii PECTUS. Pectus to zespół, który dał się poznać polskiej publiczności poprzez udział w finale Sopot Festival 2008, kiedy to. Tomasz szczepanik maciej szczepanik. Kolędy przy kominie. Koncert Zespołu PECTUS Urząd Dzielnicy. Nabywając Talerz Miłosierdzia – otrzymujesz zaproszenie na koncert Pectus! Każda osoba, która będzie posiadaczem specjalnego zaproszenia na Wielką Galę.


Pectus - jeden moment.

Strona główna Pectus akustycznie el. Utwór pt. Kołatanie, migotanie w rytmie arytmii. STOP UDAROM, autorstwa grupy PECTUS, to jedno z wielu działań w ramach największej i. Pectus piosenki młynarskiego. Pectus Sklep. Za nowym miejscem na kulinarnej mapie Warszawy stoi Tomasz Szczepanik – lider popularnej, rodzinnej grupy muzycznej i jego żona Monika.


Pectus maciej szczepanik.

Siła braci. Kulisy Sławy zespołu Pectus program online, Oglądaj na. Bilety na koncerty Pectus! Pectus w Olsztynie 28.03, Filharmonia Warmińsko ​Mazurska. Pectus koncerty 2020 Olsztyn. Tomasz szczepanik pedia. Zespół PECTUS gwiazdą niedzielnego wieczoru Święta Ziemi. Pectus zespół popowy, który powstał w 2005 roku w Rzeszowie. Pierwszy swój sukces grupa osiągnęła już w maju roku 2006, kiedy to zespół piosenką.

Koncert PECTUS JA TEŻ.

PECTUS bilety na koncert kup bilet online w serwisie. Zespół PECTUS już śpiewa: Niech serce i mózg w jednym grają. Pectus powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie, a już rok później zdobył Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Carpathia Festival. Pectus i Kayah śpiewają Młynarskiego. Posłuchaj: Przejazdem. W Sali Widowiskowej JCK w Jeleniej Górze odbędzie się koncert zespołu Pectus. Zespół Pectus powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. Pierwszym. Kolędy przy kominie CD Pectus w sklepie Ta. Początek kariery muzycznej. PECTUS, Bilety na: Koncert, Olsztyn E. Pectus to średniej wielkości 43 cm i 10 kg, grzeczny kundelek. W wieku około 4 lat. Jest łagodny, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi, ani innych zwierząt.


Koncert zespołu Pectus Sandomierz.

Wyniki szukania pectus 7 Rodzinne kolędowanie CD, Kobiety Wojciech Młynarski, CD, Siła braci. Reedycja, CD, Akustycznie, CD, Kolędy przy kominie,. PECTUS akustycznie CKK Jordanki. Zespół Pectus wykonał m.in. utwory, które skomponował do tekstów Wojciecha Młynarskiego. O tyle pięknie zbiegł się ten koncert, że 26 marca 2020 r.,.


Koncert zespołu PECTUS w Ząbkowickim Ośrodku Kultury w.

Zespół Pectus weźmie udział w Hot16Challenge. Grupę do wykonania muzycznego zadania nominował sam Andrzej Duda, który sprzed. Pectus Wesoły Kundelek. Zapraszamy na ucztę dla serca, ducha i ucha – czyli na wyjątkowy tym razem akustyczny! koncert zespołu Pectus.


Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus o nominacji od Andrzeja Dudy.

Zapraszamy na oficjalną stronę Pectus! Wszystko o zespole. Zobacz teraz. Koncert Zespołu PECTUS Chorzowskie Centrum Kultury. Zapraszamy na ucztę dla serca, ducha i ucha czyli koncert charytatywny zespołu PECTUS w Gdańsku na rzecz niepełnosprawnych dzieci.


PECTUS Oficjalna strona zespołu.

Pectus powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. Zespół jest finalistą 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Debiuty Opole 2007, zdobywcą Grand Prix. PECTUS Olsztyn 2020 10 14, KUP BILET. Pectus czyli zespół, w skład którego wchodzi siła czterech braci! Zespół powstał w Rzeszowie w 2005 roku, a już zaledwie rok później wygrał nagrodę podczas. Pectus kolędy przy kominie Kalendarz Państwowy Zespół. Aula Szkoły Podstawowej zamieni się w stary dom w Bogoniowicach, gdzie dorastali członkowie Zespołu PECTUS. W tym domu pojawiły się. Pectus NettoArena. Zespół Pectus gra muzykę na najważniejszych scenach w Polsce. Zaczynali od wesel, dziś są już uznanymi muzykami. Choć, kiedyś szansę na sukces widzieli.


Pectus – Relacje Regionalne.

Kolędy przy kominie CD Pectus. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5.99 zł Promocje nawet do 50%, kliknij i sprawdź. PECTUS – akustycznie. Już 18 grudnia w hali Przemyskiego. P d e U Pectus Tomasz Szczepanik Marek Szczepanik? Mateusz Szczepanik? Maciej Szczepanik? Albumy studyjne. Pectus Stos Praw Siła braci. PECTUS Radio Złote Przeboje, największe przeboje lat 80., 90., 00. Koncert zespołu PECTUS w dniu 6 listopada 2016 roku już od kilku tygodni zapowiadał wielkie emocje, bowiem gwiazda niedzielnego wieczoru, nieprzerwanie. Kup bilety na koncert zespołu PECTUS. Bilety24.pl. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Pectus znalazł się wśród dziesięciu wyróżnionych wykonawców. W październiku 2011 doszło do rozłamu w.

Biografia PECTUS Oficjalna strona zespołu.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Pectus? zadzwoń: 604 349 905 728 801 721 lub napisz: biuro@age. Bilety ATMASFERA PECTUS, 10.05.2020 Zielona Góra. NAJWIĘKSZE PRZEBOJE SINGLE PECTUS: TO, CO CHCIAŁBYM CI DAĆ ​muz. sł. Tomasz Szczepanik 2009 JEDEN MOMENT muz. sł. Tomasz. Koncert PECTUS kolędowo Dom Kultury w Wolbromiu. Wolbrom. Bilety i informacje o wydarzeniu: PECTUS, Środa, 14 października 2020, Olsztyn, ul. Bartosza Głowackiego 1. Pectus akustycznie, Bilety na: Koncert, Toruń. Zespół Pectus wystartował w 2005 roku. Początkowo śpiewał w innym składzie, obecnie histori.


Pectus bilety koncert pop.

PECTUS czyli czterech niesamowicie uzdolnionych braci: Tomasz, Marek, Mateusza i Maciej na jednej scenie! 19 stycznia 2020 r., godz. Pectus Utwory RMF FM. Pectus w internetowym sklepie. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!. Enej i Pectus – rodzinne kolędowanie Dom Muzyki i Tańca. 16 sierpnia 2020 Maciej Hołda Możliwość komentowania Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tarnowie PILNIE poszukuje osób, korzystających z. Pectus. Kobiety WYDARZENIA Spodek Katowice. Jej producentem jest Tomek Bonarowski. Zespół Pectus tworzyli: Tomasz Szczepanik, Skiming, Adrian Adamski, Rafał Inglot i Grzegorz Samek. W październiku. Wielka Gala Charytatywna & 8220 Talerz Millenium Hall. Zapraszamy na koncert charytatywny zespołu PECTUS, 21 marca 2019 w Gdańsku w Starym Maneżu na rzecz niepełnosprawnych dzieci w naszej Fundacji JA.


Pectus Kobiety Kup online sklep polskie radio.

To już druga kolędowa płyta zespołu PECTUS ponownie magiczna i wyjątkowa, pełna świątecznej atmosfery z rodzinnego domu Braci Szczepaników. Płyta kompaktowa CD Siła Braci Zespołu Pectus Ceny i opinie. Grupa PECTUS przygotowała tekst i nieszablonowy teledysk, by zwrócić uwagę Polaków na najczęstszą arytmię serca i jedną z głównych. A pectus kosmed. Świąteczno noworoczny koncert zespołu Pectus. Grupa wykona nie tylko znane wszystkim kolędy, ale także swoje największe przeboje. Świąteczno. Pectus Agencja Koncertowa Luxart. Zespół Pectus, Halinka Mlynkova, Olga Szomańska i Katarzyna Cerekwicka – między innymi ci artyści występują w koncercie kolęd,.


...
Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →